Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Havas táj boglyákkal, 1908
142

Boromisza Tibor (1880-1960)

Havas táj boglyákkal, 1908

Olaj, karton, 48x62,5 cm
Jelezve balra lent: Boromisza T. 1908