17. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Ház nyitott ablakkal, 1966
134

Frank Frigyes (1890-1976)

Ház nyitott ablakkal, 1966

Olaj, vászon, 54x69 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes 966, jelezve hátoldalon: Frank Frigyes 966
Kikiáltási ár: 380 000 Ft