17. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Szegfű, krizantém
143

Frank Frigyes (1890-1976)

Szegfű, krizantém

Olaj, vászon, 71x60,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, jelezve hátoldalán: Frank Frigyes Szegfű, krizantém
Kikiáltási ár: 280 000 Ft