67. Aukció
Kmetty János (1889-1975) Hazafelé
108

Kmetty János (1889-1975)

Hazafelé

Olaj, vászon, 76 x 67 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft