67. Aukció
Kmetty János (1889-1975) Szentendre
147

Kmetty János (1889-1975)

Szentendre

Olaj, farost, 16,5 x 30 cm
Jelezve balra lent: Kmetty, Jelezve hátoldalon: Kmetty János Szentendre
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 600 000 Ft