52. aukció
Nagy István (1873-1937) Házak, 1909
105

Nagy István (1873-1937)

Házak, 1909

Olaj, vászon, 45x51,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy István 1909
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft