52. aukció
Nagy István (1873-1937) Hegyoldal, 1923 körül
131

Nagy István (1873-1937)

Hegyoldal, 1923 körül

Olaj, vászon, 57x71,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 100 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 108.‣ In.: Surányi Miklós: Nagy István műveinek jegyzéke. Művészettörténeti Értesítő, 1978. 2-3. szám
Proveniencia:‣ korábban B. Mikli Ferenc tulajdonában