63. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Házak a domboldalon
155

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Házak a domboldalon

Olaj, vászon, 74,5x56 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft