63. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Ligetes táj, 1910
57

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Ligetes táj, 1910

Olaj, papír, 61x45 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 4 800 000 - 6 000 000 Ft