75. tavaszi aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Házak a szolnoki határban
103

Fényes Adolf (1867-1945)

Házak a szolnoki határban

Olaj, vászon, 60x71 cm
Jelezve balra lent: Fényes Adolf
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Kiállítva: Ernst Múzeum, Fényes Adolf gyűjteményes kiállítása, 1927. 119. tétel