75. tavaszi aukció
Fényes Adolf, utcakép, Nagybánya
70

Fényes Adolf (1867-1945)

Napfényes utca, 1918

Olaj, vászon, 21 x 31 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A. 1918
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ Schuler Gusztáv gyűjteményéből

KIÁLLÍTVA:
¦ A Köztulajdonba Vett Műkincsek Első Kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1919. kat.: 37.