Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Házak előtt, 1928 körül
72

Kádár Béla (1877-1956)

Házak előtt, 1928 körül

Akvarell, tus, papír, 23,4x30,2 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla