43. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Házak fák között
125

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Házak fák között

Olaj, papír papírlemezen, 61x86,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 15. árverés, 102. tétel

53

Tavaszi virágok

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
95

Domboldal

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft