43. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Tavaszi virágok
53

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Tavaszi virágok

Olaj, vászon, 55x46 cm
Jelezve jobbra középen: Perlrott Csaba V.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

95

Domboldal

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
125

Házak fák között

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft