30. aukció
Bene Géza (1900-1960) Házak fákkal, 1929
35

Bene Géza (1900-1960)

Házak fákkal, 1929

Akvarell, papír, 30,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: Bene G. 929
Kikiáltási ár: 480 000 Ft