30. aukció
Bene Géza (1900-1960) Kertrészlet, 1957
117

Bene Géza (1900-1960)

Kertrészlet, 1957

Olaj, karton, 35,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft