25. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Házak napsütésben
55

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Házak napsütésben

Olaj, fa, 34x40 cm
Jelezve jobbra lent: Kann-Gyula
Kikiáltási ár: 260 000 Ft