25. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Tavasz
30

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Tavasz

Olaj, fa, 42,5x19,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 220 000 Ft