6. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Házak téli napsütésben, 1932
101

Kádár Géza (1878-1952)

Házak téli napsütésben, 1932

Olaj, vászon, 42x52 cm
Jelezve jobbra lent: NB Kádár Géza 1932
Kikiáltási ár: 280 000 Ft