6. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Virágzó fák, 1920
90

Kádár Géza (1878-1952)

Virágzó fák, 1920

Olaj, vászon, 50,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1920
Kikiáltási ár: 340 000 Ft