20. aukció
Gyémánt László (1935-) Házbejárat, 1974
127

Gyémánt László (1935-)

Házbejárat, 1974

Olaj, vászon, 40x30 cm
Jelezve balra lent: L de Gyémánt 74
Kikiáltási ár: 250 000 Ft