20. aukció
Gyémánt László (1935-) Szépségverseny, 1974
126

Gyémánt László (1935-)

Szépségverseny, 1974

Akvarell, papír, 32x47 cm
Jelezve jobbra lent: L de Gyémánt 74
Kikiáltási ár: 100 000 Ft