15. aukció
Adam, Emil (1843-1924) Házimuzsika a breznai kastélyban, 1877
160

Adam, Emil (1843-1924)

Házimuzsika a breznai kastélyban, 1877

Olaj, vászon, 34x60 cm
Jelezve jobbra lent: Emil Adam 1877 n. d. N. Berzencze
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft