56. aukció (2017 október)
Balázs János (1905-1977) Háztetők esernyős csendélettel
13

Balázs János (1905-1977)

Háztetők esernyős csendélettel

Olaj, vászon, 42x85 cm
Jelezve középen lent: BJ.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft