56. aukció (2017 október)
Balázs János (1905-1977) Őserdő
78

Balázs János (1905-1977)

Őserdő

Olaj, farost, 28x38 cm
Jelezve balra lent: B. János.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft