28. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Hegyek alatt
185

Járitz Józsa (1893-1986)

Hegyek alatt

Olaj, vászon kartonon, 26,5x37,5 cm
Jelezve jobbra fent: Járitz
Kikiáltási ár: 200 000 Ft