28. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Tavaszi táj
186

Járitz Józsa (1893-1986)

Tavaszi táj

Olaj, farost, 27,5x35 cm
Jelezve balra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 200 000 Ft