21. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Hegyi tó vitorlással, 1887
36

Telepy Károly (1828-1906)

Hegyi tó vitorlással, 1887

Akvarell, papír, 29,5x47 cm
Jelezve balra lent: Telepy K 887
Kikiáltási ár: 160 000 Ft