21. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tengerszem az Alpokban, 1878
43

Telepy Károly (1828-1906)

Tengerszem az Alpokban, 1878

Olaj, vászon, 48x66 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 878
Kikiáltási ár: 650 000 Ft