56. aukció (2017 október)
Telepy Károly (1828-1906) Hegyvidéki táj, 1876
162

Telepy Károly (1828-1906)

Hegyvidéki táj, 1876

Olaj, vászon, 67,5x95 cm
Jelezve jobbra lent: fest. Telepy Károly 1876. Hátoldalon autográf: Signóm a kép jobb oldal alsó részén bekarcolva, Telepy Károly 1876
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft