51. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Henyélés
44

Lotz Károly (1833-1904)

Henyélés

Olaj, vászon, 39,5x55 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Lotz Károly (1833-1904)
Fürdőzők
Olaj, vászon, 39,5×55,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.