51. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Kovács Etelka festőnő arcképe, 1892
145

Lotz Károly (1833-1904)

Kovács Etelka festőnő arcképe, 1892

Olaj, vászon, 60x48 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K. Jelezve hátoldalon: Kovács Etelka műfestőnő arczképe, Budapest October 20. 1892
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft