37. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Híd a patak felett
43

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Híd a patak felett

Olaj, vászon, 60,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 480 000 Ft