37. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Holland városkép
142

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Holland városkép

Olaj, fa, 39x48 cm
Jelezve jobbra lent: Kann Gyula
Kikiáltási ár: 320 000 Ft