23. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Hófödte szénaboglyák, 1937
133

Kádár Géza (1878-1952)

Hófödte szénaboglyák, 1937

Olaj, vászon, 69x78 cm
Jelezve jobbra lent: NB Kádár Géza 1937
Kikiáltási ár: 900 000 Ft