23. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Tavaszi táj
138

Kádár Géza (1878-1952)

Tavaszi táj

Olaj, vászon, 81x100 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Reprodukálva: Vida György – Murádin Jenő: Kádár Géza, Nyíregyháza, 2005. II. kép