61. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Hol sírjaink domborulnak I., 1972
78

Bálint Endre (1914-1986)

Hol sírjaink domborulnak I., 1972

Olaj, vászon, 30x125 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint Berlin 72
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Proven iencia:

¦ korábban Vattay Elemér gyűjteményében

Kiállítva :

¦ B álint Endre kiállítása.

Herman Ottó Múzeum, Miskolc – Műcsarnok, Budapest, 1972.

katalógus: szám nélkül

¦ 5 Magyar Művész Kiállítása. Troms Moss, (Norvégia), 1973. katalógus: 47.

¦ Bálint Endre kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1984. november 23. – december 30. katalógus: szám nélkül

¦ Vattay Elemér / Fotók / Képzőművészeti gyűjtemény. Kassák Múzeum, Budapest, 1993. katalógus: képzőművészet gyűjtemény/6.

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Bálint Endre. A nyolcadik templom. Összeállította: Kolozsváry Marianna, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2014. február 1. – 2014. május 11. katalógus: 229.