61. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Vízió a dohány színeiről, 1981
111

Bálint Endre (1914-1986)

Vízió a dohány színeiről, 1981

Olaj, kollázs, fa, 2x30x30 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 1981 "Vízió a dohány színeiről" Vattay Elemérnek a kopaszok királyának szeretettel Bandi bácsi
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft