2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Hölgy a Holddal, 1956
48

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hölgy a Holddal, 1956

Olaj, papírlemez, 30x20 cm
Jelezve jobbra lent: Gy.T., Jelezve hátoldalon: 1956 Gyarmathy Hölgy a holddal
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft