Növényi organizmus, 1966
Olaj, karton faroston, 60x80,5 cm
Jelezve jobbra fent: Gyarmathy 966, Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 966, 60x80 olaj "Növényi organizmus", Gyarmathy Tihamér Növényi organizmus, 1966, 66/2
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft