Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Csók István (1865-1961) Hölgy a kertben, 1919
126

Csók István (1865-1961)

Hölgy a kertben, 1919

Olaj, fa, 93,5x84
Jelezve balra lent: Csók I. Bp. 1919