Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Csók István (1865-1961) A tavasz ébredése, 1900
125

Csók István (1865-1961)

A tavasz ébredése, 1900

Olaj, vászon, 120x210 cm
Jelezve balra lent: Csók