38. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Hölgy csíkos ruhában, 1940
150

Basilides Barna (1903-1967)

Hölgy csíkos ruhában, 1940

Olaj, vászon, 65x54 cm
Jelezve balra fent: Isoz házaspárnak nagy szeretettel! Róma - 1940 - Basilides Barna
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 320 000 - 400 000 Ft