38. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Lankás dombok, 1949
20

Basilides Barna (1903-1967)

Lankás dombok, 1949

Olaj, vászon, 40,5x51 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 1949
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft