6. aukció
Thorma János (1870-1937) Hölgy virágcsokorral
93

Thorma János (1870-1937)

Hölgy virágcsokorral

Olaj, vászon, 44x60 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft