6. aukció
Thorma János (1870-1937) Piknik
100

Thorma János (1870-1937)

Piknik

Olaj, karton, 50x70 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

MNG: 8392/94.