28. aukció
Canzi Ágost (1808-1866) Hölgy virágkosárral, 1847
161

Canzi Ágost (1808-1866)

Hölgy virágkosárral, 1847

Olaj, papírlemez, 34x28,5 cm
Jelezve jobbra lent: Aug Canzi 1847
Kikiáltási ár: 550 000 Ft