18. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Holland figura
121

Bruck Lajos (1846-1910)

Holland figura

Olaj, fa, 23x14,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 240 000 Ft