5. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Hommage á Bartók
26

Korniss Dezső (1908-1984)

Hommage á Bartók

Olaj, vászon, 20x28,5 cm
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

27

Korniss Dezső (1908-1984)

Lépegető

Kikiáltási ár: 500 000 Ft