5. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Lépegető
27

Korniss Dezső (1908-1984)

Lépegető

Olaj, vászon, 28x23 cm
Jelezve hátoldalán: Korniss Dezső
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

26

Korniss Dezső (1908-1984)

Hommage á Bartók

Kikiáltási ár: 400 000 Ft